درباره ما

با عنایت به الطاف پروردگار جهت تسریع بخشیدن به امور مشتریان معزز، شرکت سپید زال بوشهر را به مجموعه بازرگانی زالپور ملحق نموده و با بکارگیری و استفاده از نیروی متخصص و کارآمد و همچنین با توجه به همکاری مستمر با دانش آموختگان دانشگاه های داخلی خود را پیوسته با معیار ها ، ضوابط و استاندارد های روز دنیا مطابقت داده و از افت کیفی خدمات خود ازین طریق جلوگیری می کند. در شرکت سپید زال بوشهر تلاش در به روز بودن ، منطبق با پیشرفتهای تکنولوژی کشور های صنعتی دنیا ، شبکه گسترده ی همکاری با ملیتهای گوناگون را سبب گردیده که بدینوسیله میتوان دانش و مهارتهای دیگر نقاط جهان را در راستای خدمت به کشور عزیزمان به کار گرفت .

بازرگانی زالپور از باسابقه ترین بازرگانی ها در ایران می باشد . این بازرگانی در سال تاسیس و عمده فعالیت آن در زمینه بازرگانی در سطوح داخلی و بین المللی ( صادرات ، واردات ) بوده است . امروزه این شرکت موفقیت خود را مرهون سازماندهی مناسب و نیروی انسانی متخصص و باتجربه خود می داند . بازرگانی زال پور عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان بوشهر می باشد . متخصصان مجرب این بازرگانی در اجرای هرچه بهتر کلیه مراحل لازم جهت واردات ، صادرات و ترخیص کالا با بهره گیری از دانش تخصصی روزآمد خود که حاصل سالیان متمادی می باشد را بطور کامل از ابتدا تا انتها بر عهده دارند .

شرکت حمل و نقل سهند بوشهر گامهای موثری را در جهت تقویت کیفیت خدمات خود به کار گرفته است . در این راستا به منظور کسب رضایت مشتریان و بهبود کیفیت کار بعلاوه حضور قوی و موثر در استان بوشهر با تلاشهای خستگی ناپذیر و کارایی موثر وبالای کارمندان خود سیستم حمل و نقل ایمن برای مشتریان خود ایجاد کرده است . ارائه خدمات حمل و نقل با کیفیت و مداوم و ارائه رهنمودهای استراتژیک و موثر به مشتریان بعنوان یکی از اهداف اصلی شرکت به شمار می رود . مدیریت شرکت آمادگی خود را برای ارائه دستورالعمل های موثر در جهت کسب موفقیت در فعالیت های حمل و نقل ،واردات ، صادرات ، ترخیص کالا اعلام می دارد . عملکرد بسیار خوب شرکت شرح واضحی برای گفته های ذکر شده فوق می باشد .

خدماتی که توسط شرکت حمل و نقل سهند بوشهر ارائه می شود مختصرا به شرح ذیل می باشد :

  • حمل کالای تجاری با کامیونهای بزرگ و کوچک و تریلر به کلیه نقاط ایران
  • حمل کلیه کالاها و دستگاههای سبک و سنگین با تریلر به کلیه نقاط ایران
  • حمل کلیه محموله های سنگین و فوق سنگین با کمرشکن های ۵– ۷–۱۱ محور به کلیه نقاط ایران
  • حمل کلیه محموله های سردخانه ای با کامیونهای یخچال دار به کلیه نقاط ایران
  • لازم به ذکر است کلیه کالاهای تجاری و محموله های سبک و سنگین تحت پوشش بیمه حمل می گردد .
IMG_7644
IMG_7636
IMG_7632
IMG_7623