مشاور امور گمرکی
بازرگانی زالپور ازشرکت های خدماتی فعال درزمینه های صادرات است که وجود مدیریت و کارشناسان مجرب وباتجربه ، این شرکت رابه یک مجموعه معتبروشناخته شده درزمینه بازرگانی کالا تبدیل کرده است .

صادرات در لغت به معناى انتقال کالا یا ارسال و فرستادن کالا از جائى به جاى دیگر است. رشد صادرات کشورها حداقل از دو طریق مى‌تواند به توسعه و رشد اقتصادى آنها مدد برساند، افزایش صادرات اثر مستقیم بر درآمدهاى ارزى کشورها داشته و از این طریق با تأمین منابع ارزى کشورها امکان سرمایه‌ گذارى‌هاى لازم جهت قرار گرفتن اقتصاد در مسیر رشد و توسعه را فراهم مى‌سازد، از طرف دیگر توسعه صادرات امکان استفاده از امکانات بازارهاى جهانى براى رشد تولیدات داخلى را مهیا نموده و از طریق واحدها و بنگاه‌هاى تولیدى را قادر مى‌سازد تا از محدودیت‌هاى بازار داخلى رهائى یافته با توسعه مقیاس تولید به منظور صادرات بیشتر به بازارهاى خارجى علاوه بر کسب درآمدهاى ارزى از صرفه‌هاى اقتصادى حاصل از مقیاس تولید نیز بهره کافى ببرند.
از طرف دیگر توسعه اقتصادى صرفاً با برنامه ‌ریزى‌هاى هر چند دقیق و کارآمد دولت‌ها قابل دسترس نبوده بلکه به بخش خصوصى و بازرگانان کارآمدترى نیز نیاز است تا زنجیره به هم پیوسته تخصیص منابع، تولید و صادرات را تکمیل نماید.

گروه بازرگانی زالپور در کلیه زمینه های صادرات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.
بازرگانی زال پور با ۲۷ سال سابقه درخشان با هدف سرعت حفظ اسرار تجاری و امنیت کالای شما با بهترین خدمات در کوتاهترین زمان با افتخار شما را به جامعه کثیر مشتریان اضافه می کنیم . بازرگانی زال پور بنابر نیاز گسترش واردات در ایران بعنوان یک شرکت مستقل و فعال در زمینه بازرگانی خارجی و داخلی و بعنوان یک شرکت خصوصی و تجاری در جنوب کشور در شهر بوشهر فعالیتهای خود را آغاز نموده است . مدیریت متمرکز ، نیروی متخصص و باتجربه ، ارتباطات قوی ، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات ، بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی ، بیمه ، حمل و نقل و حقوق بازرگانی این شرکت را قادر ساخته تا به مشتریانش بهنرین حدمات را ارائه دهد .

اهداف بلند مدت ما

این بازرگانی اهداف بلند مدت خود را به شرح ذیل تعریف نموده است :

 

حفظ و ارتقاء مستمر موقعیت و موفقیت شرکت

تلاش در جهت توسعه و تنوع خدمات

استفاده از حداکثر ظرفیت و توان شرکت در ارائه خدمات